• Zadzwoń, napisz e-mail lub skotaktuj się przez formularz kontaktowy

Carport

Carporty - wielofunkcyjne solarne zadaszenia

W ostatnim czasie nasz klimat ciągle się ociepla. Podczas, gdy temperatura powietrza wzrasta, a promienie słoneczne padają bezpośrednio na otwartą przestrzeń naszych mieszkań czy samochodów, dlatego szukamy rozwiązania, dzięki któremu zabezpieczymy tak ważne dla nas przedmioty. Wysokie temperatury nie tylko są niebezpieczne dla ludzi, ale również dla wnętrza każdego pojazdu. Nadmierne bezpośrednie promieniowanie działa niekorzystnie na lakier, ale również uszkadza elementy karoserii wewnątrz pojazdu, co naraża nas na straty materialne. Idealnym rozwiązaniem dla tego typu problemów jest zastosowanie Carportu.
Kojarzy się on przede wszystkim z miejscem do parkowania samochodu, ale bez problemu posłuży również jako wiata na inne sprzęty typu jachty, quady czy motocykle.

Carporty mogą pełnić funkcje zaawansowanych wiat fotowoltaicznych, idealnych dla osób, które chcą wykorzystać wolną przestrzeń  parkingów na montaż  paneli fotowoltaicznych i czerpać z nich dodatkowe korzyści ekonomiczne.

Carporty wyróżniają się wysoką innowacyjnością i oferują wiele korzyści takich jak:
- świetne zabezpieczenie pojazdów przed deszczem i śniegiem,
- produkcja energii elektrycznej z odnawialnych źródeł, którą każde przedsiębiorstwo czy gospodarstwo domowe może wykorzystać na własne potrzeby, obniżając tym samym rachunki za prąd,
- zabezpieczenie przed wzrostem cen za energię elektryczną,
- możliwość ładowania aut, które wyposażone są w silniki elektryczne,
- łatwość i niezależność w usytuowaniu miejsca montażu,
- ochrona środowiska naturalnego

Carporty dzięki najnowszym technologiom umożliwiają  rozbudowę o kolejne miejsca parkingowe, jak również świetnie sprawdzą się jako zadaszenia dla wszelkiego rodzaju otwartych przestrzeni. Wysoce zaawansowane wzornictwo, staranne wykończenie i elegancka sylwetka carportów, pozwala na uzyskanie atrakcyjnych zacienionych miejsc.
Solarne wiaty są wspaniałym rozwiązaniem łączącym w sobie gospodarność  i estetykę z niezwykłą funkcjonalnością. Dzięki nim zyskamy nie tylko przestronne miejsce parkingowe dla naszego auta czy różnego rodzaju maszyn i urządzeń, ale również możliwość produkcji własnej energii, co przyniesie nam spore korzyści finansowe.