• Zadzwoń, napisz e-mail lub skotaktuj się przez formularz kontaktowy

Fotowoltaika dla osób indywidualnych - dofinansowanie i dobra cena!

Finansowanie dla osób fizycznych - nie musisz angażować własnych środków

Montaż urządzeń służących do pozyskiwania energii z OZE to świetna i  długoterminowa inwestycja, zapewniająca wiele korzyści. Przede wszystkim pozwala na uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej, a tym samym ograniczenie wydatków na jej zakup.    

Posiadając własną instalację,  produkujemy energię na własne potrzeby,  a także działamy w kierunku ochrony środowiska naturalnego, co przekłada się na nasze zdrowie, a także jakość życia następnych pokoleń.

Dofinansowania do Odnawialnych Źródeł Energii
Dziś, w dobie wciąż rosnącego zanieczyszczenia powietrza, a także coraz bardziej restrykcyjnych regulacji Unii Europejskiej w zakresie ochrony środowiska, duże zainteresowanie budzą Odnawialne Źródła Energii (OZE). Wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii staje się jednym z najważniejszych działań politycznych Polski i całej Unii Europejskiej. Dlatego też coraz więcej państw przeznacza ogromne środki na dofinansowanie do realizacje inwestycji w odnawialne źródła energii (pompy ciepła,  panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne czy turbiny wiatrowe).

Programy Regionalne realizowane w naszym kraju umożliwiają beneficjentom otrzymanie bezzwrotnych dotacji na zakup i montaż urządzeń służących do pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł.

Regionalny Program Operacyjny (RPO)

Regionalny Program Operacyjny to plan operacyjny którego celem jest wspieranie rozwoju dla danego regionu. Program finansowany jest  z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i pozwala na uzyskanie dofinansowania do projektu OZE.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW)

WFOŚiGW również wprowadza różne programy proekologiczne, skierowane bezpośrednio do osób fizycznych, z których beneficjenci mogą sfinansować inwestycje w odnawialne źródła energii.

EKO RATY

Eko Raty to kredyt ratalny skierowany dla osób fizycznych na sfinansowanie zakupu i montażu instalacji związanych z ekologicznym pozyskiwaniem ciepła i energii.
Zalety EKO RAT:
- niska rata już od 200 zł/ miesiąc
- koszt od 0,4% do raty
- indywidualnie dobrany okres kredytowania - nawet do 120 m-cy
- brak wpłaty własnej
- kredyt bez wychodzenia z domu

Nasza pomoc
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przy współpracy z partnerami, oferujemy pomoc i doradztwo w pozyskiwaniu dofinansowania do  odnawialnych źródeł energii.
Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę w zakresie:
przeprowadzenia audytu energetycznego
sporządzenia projektu instalacji
wykonawstwo
sporządzenia wniosku i niezbędnych dokumentów
kontaktu z odpowiednimi instytucjami

Korzyści z dofinansowania
Dzięki dofinansowaniu beneficjent ponosi ogromne korzyści. Oszczędza bowiem na zakupie instalacji dzięki przyznanym środkom, a przy tym otrzymuje bezpieczeństwo i niezależność energetyczną.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, w celu zapoznania się z naszą ofertą urządzeń służących do wytwarzania energii z odnawialnych źródeł energii, oraz otrzymania informacji o możliwościach uzyskania dofinansowania na ten cel.