Na przestrzeni ostatnich lat nieustannie rośnie popularność instalacji fotowoltaicznych. W związku z tym rozwija się również system licznych dofinansowań, których pozyskanie może być łatwiejsze dzięki pomocy naszych Specjalistów. Aktualne programy dotacyjne pozwalają na pokrycie nawet znacznej części inwestycji, w związku z czym coraz więcej ludzi może sobie na nią pozwolić.

Nasza firma świadczy usługi, które umożliwią otrzymanie pomocy finansowej na instalację fotowoltaiczną. Poza wsparciem w dopełnianiu formalności finansowych świadczymy również usługi leasingu na instalację fotowoltaiczną. Dzięki atrakcyjnej formie finansowania płacisz raty, które zarabiają same na siebie.

Leasing jest coraz popularniejszą formą finansowania instalacji fotowoltaicznej. Kierujemy ją do przedsiębiorców, którzy pragną dokonać inwestycji w OZE lub zastosować nowoczesne rozwiązania w swojej firmie. Wykorzystanie instalacji do celów gospodarczych pozwala na czerpanie z nich wszelkich korzyści, które dodatkowo mają zbawienny wpływ na nasze środowisko.

Istnieje cała gama możliwości finansowania i kredytowania inwestycji fotowoltaicznej, zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. W naszej firmie pomagamy Klientom podjąć odpowiednią decyzję, która będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem dla ich interesu. Analizujemy potrzeby, a także wszelkie możliwości, aby uzyskać najbardziej opłacalny kompromis spośród wszystkich.

Świadczymy kompleksową usługę z zakresu:

  • Wykonywania audytu energetycznego,
  • Projektowania instalacji,
  • Określania specyfikacji technicznej, a także wycenienia projektu,
  • Sporządzania wniosków i kompletowania niezbędnych dokumentów umożliwiających uzyskanie dofinansowania na realizację inwestycji,
  • Zapewniania kontaktu z odpowiednimi organami i instytucjami
  • Montażu instalacji.

"Mój Prąd" Rządowy program 5000+ dla gospodarstw domowych