ProgramMój Prąd

Nowy rządowy program 5000+ dla gospodarstw domowych

Dofinansowanie i dobra cena​

1 mld zł na fotowoltaikę? Tak. Dokładnie taką kwotę polski rząd chce przeznaczyć na dotacje, z których będą mogli skorzystać wszyscy, którzy chcą zainwestować w panele fotowoltaiczne. Z programu będzie mogło skorzystać 200 tysięcy rodzin, gdyż poziom dotacji ustalono na 5 000 zł.

Program został zaplanowany na pięć lat, zaczynając od roku obecnego 2019 do roku 2024 lub… do wyczerpania budżetu, zatem dość istotne może stać się powiedzenie „Kto pierwszy, ten lepszy”. Pieniądze będą wypłacane przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, jednak dopiero po uruchomieniu instalacji.

Co będzie potrzebne? Jak załatwić wszelkie formalności? Jak skorzystać z dotacji „Mój prąd”? Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Państwu przejść przez cały proces.

Ekoraty

Eko Raty to kredyt ratalny skierowany dla osób fizycznych na sfinansowanie zakupu i montażu instalacji związanych z ekologicznym pozyskiwaniem ciepła i energii.

Zalety EKO RAT:

  • niska rata już od 200 zł/ miesiąc
  • koszt od 0,4% do raty
  • indywidualnie dobrany okres kredytowania – nawet do 120 m-cy
  • brak wpłaty własnej
  • kredyt bez wychodzenia z domu

Finansowaniedla osób fizycznych

– nie musisz angażować własnych środków

Montaż urządzeń służących do pozyskiwania energii z OZE to świetna i długoterminowa inwestycja, zapewniająca wiele korzyści. Przede wszystkim pozwala na uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej, a tym samym ograniczenie wydatków na jej zakup.

Posiadając własną instalację, produkujemy energię na własne potrzeby, a także działamy w kierunku ochrony środowiska naturalnego, co przekłada się na nasze zdrowie, a także jakość życia następnych pokoleń.

Dofinansowaniado Odnawialnych Źródeł Energii

Dziś, w dobie wciąż rosnącego zanieczyszczenia powietrza, a także coraz bardziej restrykcyjnych regulacji Unii Europejskiej w zakresie ochrony środowiska, duże zainteresowanie budzą Odnawialne Źródła Energii (OZE). Wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii staje się jednym z najważniejszych działań politycznych Polski i całej Unii Europejskiej.

Dlatego też coraz więcej państw przeznacza ogromne środki na dofinansowanie do realizacje inwestycji w odnawialne źródła energii (pompy ciepła, panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne czy turbiny wiatrowe).

Programy Regionalne realizowane w naszym kraju umożliwiają beneficjentom otrzymanie bezzwrotnych dotacji na zakup i montaż urządzeń służących do pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł.

Regionalny Program Operacyjny(RPO)

Regionalny Program Operacyjny to plan operacyjny którego celem jest wspieranie rozwoju dla danego regionu. Program finansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i pozwala na uzyskanie dofinansowania do projektu OZE.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej(WFOŚiGW)

WFOŚiGW również wprowadza różne programy proekologiczne, skierowane bezpośrednio do osób fizycznych, z których beneficjenci mogą sfinansować inwestycje w odnawialne źródła energii.

Nasza pomoc

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przy współpracy z partnerami, oferujemy pomoc i doradztwo w pozyskiwaniu dofinansowania do odnawialnych źródeł energii.

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę w zakresie:

  • przeprowadzenia audytu energetycznego
  • sporządzenia projektu instalacji
  • wykonawstwo
  • sporządzenia wniosku i niezbędnych dokumentów
  • kontaktu z odpowiednimi instytucjami

Korzyściz dofinansowania

Dzięki dofinansowaniu beneficjent ponosi ogromne korzyści. Oszczędza bowiem na zakupie instalacji dzięki przyznanym środkom, a przy tym otrzymuje bezpieczeństwo i niezależność energetyczną.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, w celu zapoznania się z naszą ofertą urządzeń służących do wytwarzania energii z odnawialnych źródeł energii, oraz otrzymania informacji o możliwościach uzyskania dofinansowania na ten cel.