fb

Wasta

O nas

Wasta S. C. nieprzerwanie od 2008 roku świadczy usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii. Działanie na korzyść środowiska ściśle wpisuje się w naszą ideologię, stąd decyzja o zajęciu się zawodowo fotowoltaiką. Dzięki pasji i zaangażowaniu zyskaliśmy miano lidera na polskim rynku fotowoltaicznym. Chcemy promować rozwiązania ekologiczne, które w najbardziej efektywny sposób będą wpływać na polepszenie jakości naszego życia, a także zapewnią nam niezależność i bezpieczeństwo energetyczne.
Chcemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie dlatego naszą firmę tworzą pasjonaci o najwyższych kwalifikacjach, których doświadczenie pomoże w doborze odpowiednich rozwiązań do Państwa potrzeb. Zrzeszamy profesjonalnych instalatorów, architektów i projektantów, a wszystko po to, aby efekt finalny przerósł oczekiwania.
Kierujemy swoje usługi nie tylko do Klientów indywidualnych, ale również do przedsiębiorców i Instytucji Publicznych. Dzięki licznym współpracom z wieloma Klientami doskonale umiemy dopasować nasze rozwiązania do narzuconych wymagań. Specjalizujemy się również w budowaniu farm fotowoltaicznych, a także wspieramy pozyskiwanie dofinansowań na zakup i montaż instalacji, aby każdy mógł skorzystać z dobrodziejstw, które oferują odnawialne źródła energii.
Wiedzę i doświadczenie naszych Specjalistów łączymy z produktami renomowanych marek takich jak Q CELLS, JA SOLAR, LG, FRONIUS, SMA, SOFAR SOLAR, SOLAREDGE, HUAWEI. W naszej kadrze zrzeszamy ponad 20 profesjonalnych ekip monterskich na terenie całego kraju, co umożliwia nam realizację licznych instalacji fotowoltaicznych, która liczba na ten moment wynosi około 200 miesięcznie i stale wzrasta. Na naszym koncie znajduje się już ponad 5000 realizacji, a liczba ta nieustannie rośnie.
To, na czym zależy nam najbardziej to zaufanie naszych Klientów, o które staramy się dbać na każdym etapie naszej działalności. Nieustannie staramy się rozwijać kompetencje członków naszego zespołu na bieżąco śledząc wszelkie nowinki technologiczne związane z branżą OZE. Bierzemy udział w szkoleniach, konferencjach i eventach, a wszystko po to, aby efektywnie łączyć najnowsza technologię z zasobami natury. Wszystko po to, aby żyło nam się lepiej.
W naszej ofercie znajdą Państwo:

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszymi Pracownikami, którzy z przyjemnością odpowiedzą wyczerpująco na wszystkie zagadnienia.

POMOŻEMY CI SFINANSOWAĆ INWESTYCJĘ

Korzystając z naszego formularza łatwo uzyskasz wycenę swojej instalacji fotowoltaicznej

NASI PARTNERZY

Jako certyfikowany importer, partner oraz dystrybutor współpracujemy tylko z prestiżowymi markami tj: