WASTAOdnawialne
Źródła
Energii

Firma WASTA to prężnie rozwijający się zespół powstały w 2008 r. Naszą ideą jest działanie na korzyść środowiska, dlatego też zdecydowaliśmy się na branżę odnawialnych źródeł energii.

Nasza firma promuje innowacyjne rozwiązania, dzięki którym każdy z nas może przyczynić się do polepszenia jakości naszego życia.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu potrafimy połączyć technologię z zasobami natury, aby uzyskać wymierne korzyści finansowe i oszczędność energii w Państwa domach i firmach. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowości technologiczne związane z branżą OZE, bierzemy udział w licznych szkoleniach, konferencjach, eventach by jak najlepiej doradzać naszym klientom. W ofercie posiadamy: panele fotowoltaiczne, instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii a także carporty.

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają odpowiednie certyfikaty świadczące o ich wysokiej jakości. Nasz zespół przy współpracy z wieloma wykwalifikowanymi instalatorami, architektami i projektantami, pomoże Państwu w doborze najefektywniejszych rozwiązań w przystępnej cenie. Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych jak również do przedsiębiorców w Polsce jak i poza jej granicami. Pomagamy w doborze najlepszych rozwiązań oraz pozyskiwaniu dofinansowań na zakup i montaż instalacji OZE.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

nasi PARTNERZY

Jako certyfikowany importer, partner oraz dystrybutor współpracujemy tylko z prestiżowymi markami tj: