fb

Oferta dla firm

REGIONALNE
PROGRAMY
OPERACYJNE

(RPO)​

Odnawialne źródła energii zapewniają niezależność i bezpieczeństwo energetyczne. Szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy ceny energii elektrycznej ciągle wzrastają, instalacja farm fotowoltaicznych, wiatrowych oraz instalacji do produkcji energii cieplnej z biomasy i geotermii, jest naprawdę niezawodnym rozwiązaniem. Polecamy Państwu skorzystanie z dostępnych form dofinansowań na tego typu instalacje w swoich firmach, dzięki krajowym i regionalnym programom, z których przekazywane są bezzwrotne dotacje i dofinansowania na odnawialne źródła energii.

Regionalne Programy Operacyjne (RPO) obejmują wszystkie sfery gospodarki w skali regionu. Zostały uchwalone osobno dla każdego województwa. Większość środków w ramach RPO pochodzi z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, dzięki czemu możemy otrzymać refundacje takich kosztów jak: zakup środków trwałych i wartości niematerialnych.

Dodatkowo dzięki uruchomieniu środków z Unii Europejskiej na kolejne lata, możliwe jest pozyskanie funduszy na elektrownie fotowoltaiczne, pompy ciepła czy kolektory słoneczne. Finansowanie to dotyczy zarówno kupna jak i montażu urządzeń odnawialnych źródeł energii.
Skorzystaj z naszej pomocy

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, oferujemy Państwu pomoc i doradztwo w zakresie pozyskania środków na finansowanie i realizację inwestycji w wyżej wymienione urządzenia.

LEASING
NA INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ

Raty, które same na siebie zarabiają!

Leasing to coraz bardziej popularna forma finansowania instalacji fotowoltaicznej skierowana do przedsiębiorców. Nie wymaga ona angażowania wkładu własnego co w dzisiejszych czasach jest niezwykle wygodne dla inwestorów z racji utrzymania ich płynności finansowej. Przez cały okres trwania umowy leasingowej, począwszy już od pierwszego dnia, leasingobiorca wykorzystuje instalację do swoich celów gospodarczych i czerpie z niej wszelkie korzyści. Śmiało można rzec, iż leasingowana instalacja fotowoltaiczna sama na siebie zarabia. Opłaty za energię elektryczną ulegają zmniejszeniu a czynsz leasingowy w całości staje się kosztem uzyskania przychodu przedsiębiorcy.

Jako firma kompleksowo zajmująca się obsługą przedsiębiorców w zakresie branży oze oferujemy Państwu najefektywniejsze rozwiązania.
Nie tylko dobierzemy i zamontujemy odpowiednią dla Państwa instalację fotowoltaiczną, lecz również pomożemy w uzyskaniu jak najlepszej formy finansowania. Współpracujemy bowiem z najlepszymi instytucjami oferującymi leasingi na dogodnych dla Państwa warunkach.

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową usługę:


Audyt energetyczny


Projekt instalacji​


Specyfikację techniczną i wycenę projektu​


Sporządzenie wniosku i niezbędnych dokumentów o dofinansowanie na realizację inwestycji​


Kontakt z odpowiednimi instytucjami​


Montaż instalacji​

Istnieje wiele możliwości kredytowania i dofinansowania inwestycji, które wykorzystują odnawialne źródła energii, w tym tak popularną w ostatnim czasie energię fotowoltaiczną. Ich odbiorcami mogą być nie tylko jednostki samorządu terytorialnego czy przedsiębiorstwa, ale również klienci indywidualni.

NASI PARTNERZY

Jako certyfikowany importer, partner oraz dystrybutor współpracujemy tylko z prestiżowymi markami tj: