Stacje ładowania pojazdów

Stacje ładowania pojazdów

Pojazdy hybrydowe oraz elektryczne coraz częściej pojawiają się na ulicach naszych miast. Aby korzystać z nich w najbardziej opłacalny sposób, powinniśmy mieć dostęp do stacji ładowania takich pojazdów. Coraz częściej możemy spotkać się z publicznymi stacjami ładowania pojazdów, jednak wkrótce może to nie wystarczyć.

Ile jest publicznych stacji ładowania pojazdów?

W połowie 2020 roku, w Polsce było ponad 800 publicznych stacji ładowania o średniej mocy i niemal 400 stacji ładowania o dużej mocy. Mimo iż ich liczba stale rośnie, to rośnie również liczba pojazdów elektrycznych.

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Nasza firma zajmuje się produkcją oraz dystrybucją elektrycznych stacji ładowania pojazdów. Innowacyjne rozwiązania pozwalają na wygodne i nowoczesne ładowanie samochodów elektrycznych i hybrydowych. Posiadamy nowoczesne i proste w obsłudze stacje ładowania pojazdów, które:

  • Są niezwykle proste i intuicyjne w obsłudze,
  • Są bardzo bezpieczne, wyposażone w systemy zabezpieczeń, które pozwalają zredukować zagrożenie wynikające z napięcia do minimum,
  • Posiadają instrukcję obsługi, dzięki czemu korzystanie z nich nie przysporzy problemów,
  • Mogą posiadać układ pomiarowo-płatniczy, który umożliwia szybkie i proste rozliczenie się z Klientem.

Gdzie umieścić elektryczną stację ładowania pojazdów?

Jeżeli planujemy postawienie stacji ładowania pojazdów, powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy ilość miejsc parkingowych oraz ich rozkład jest odpowiedni. Dodatkowo warto określić moc przyłączeniową dostępną dla punktów ładowania, a także to, czy w okolicy jest na tyle rozwinięta infrastruktura, która pozwoli Klientowi spędzić miło wolny czas podczas ładowania pojazdu.